Wspieramy Twój rozwój

Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o. należy obecnie do czołowych wydawnictw medycznych w Polsce. Powstało w 1992 r. a jego założycielem jest dr n. med. Grzegorz Czelej. Znaleźć nas można w Lublinie, gdzie mamy główną siedzibę, oraz w Warszawie, gdzie znajduje się redakcja czasopisma „Magazyn Stomatologiczny”, a także działy promocji i reklamy.

Już ponad 20 lat wydajemy książki i czasopisma medyczne, w tym również podręczniki dla studentów medycyny. Staramy się nieustannie czuwać nad wysokim poziomem merytorycznym wydawanych przez nas książek i czasopism. Organizujemy cykliczne konferencje medyczne oraz quizy, w których lekarze zdobywają punkty edukacyjne.

Na sukces naszego wydawnictwa pracuje 45 osób. Są to ludzie od lat związani z rynkiem wydawniczym w Polsce. Ponadto współpracujemy z wybitnymi polskimi naukowcami, autorytetami w różnych dziedzinach medycyny. Wchodzą oni w skład Rad Naukowych przy realizowaniu poszczególnych projektów wydawniczych oraz konferencyjnych. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego wydawane przez nas pozycje książkowe i czasopisma są odpowiedzią na wyrażane przez czytelników potrzeby.

W naszej ofercie znajduje się obecnie ponad 150 książek i 6 czasopism; są one wiodącymi tytułami w reprezentowanych dziedzinach medycyny – „Magazyn Stomatologiczny” – bogato ilustrowane pismo naukowo-zawodowe, adresowane do lekarzy stomatologów wszystkich specjalności; „Neurologia Praktyczna” – publikacja skierowana zarówno do lekarzy neurologów, jak i lekarzy pierwszego kontaktu, którzy są zainteresowani poznaniem zagadnień z zakresu neurologii;  „Dermatologia Praktyczna" – czasopismo z zakresu dermatologii, wenerologii i alergologii oparte na najciekawszych publikacjach naukowych; "Gastroenterologia Praktyczna" – rzetelny i obiektywny kwartalnik przekazujący praktyczną wiedzę dla lekarzy zainteresowanych problemami współczesnej gastroenterologii; "Przegląd Pediatryczny" – dla lekarzy zainteresowanych stałym wzbogacaniem swojej wiedzy z dziedziny pediatrii, ceniących dostęp do wartościowych informacji merytorycznych; „Medycyna i Pasje"  –  informacje ze świata medycyny oraz opowieści o pasjach lekarzy. Wymienione wyżej pisma mają najwyższe nakłady, w porównaniu z innymi czasopismami z tych dziedzin w Polsce. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych portali dla lekarzy praktyków. Znajdą tam Państwo najnowsze informacje ze świata medycyny, ciekawe publikacje naukowe, omówienie przypadków klinicznych z poszczególnych dziedzin medycyny. Dzięki nim mogą Państwo również w łatwy sposób zamówić prenumeratę czasopisma oraz wziąć udział w konkursach organizowanych przez Wydawnictwo.

Nasze portale medyczne:
www.magazyn-stomatologiczny.pl
www.dermatologia-praktyczna.pl
www.gastroenterologia-praktyczna.pl
www.neurologia-praktyczna.pl
www.przegladpediatryczny.pl
www.medycynaipasje.com.pl